WUF13 bağlanış mərasimi May 23, 2026 Dünya Şəhər Forumunun (WUF13) 13-cü Sessiyasının bağlanış mərasimi keçirilib. Technical support by CREDO Group +994 50 266 65 85 info@credo.az www.credo.az You Might Also Like January 27, 2026 Sumqayıt Sənaye Parkında güzgü lövhələri istehsalı zavodunun açılışı Sensor ekranımız Sumqayıt Sənaye Parkında güzgü lövhələri istehsalı zavodunun açılışında. •… Read More April 4, 2025 04.04.2025 Bakıda Cənub Qaz Dəhlizi Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 11-ci və Yaşıl Enerji Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 3-cü iclasları keçirilib Baku hosted 11th Southern Gas Corridor Advisory Council Ministerial Meeting and 3rd Green Energy… Read More
April 4, 2025 04.04.2025 Bakıda Cənub Qaz Dəhlizi Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 11-ci və Yaşıl Enerji Məşvərət Şurası çərçivəsində nazirlərin 3-cü iclasları keçirilib Baku hosted 11th Southern Gas Corridor Advisory Council Ministerial Meeting and 3rd Green Energy… Read More

Церемония закрытия WUF13 23 мая, 2026 Состоялась церемония закрытия 13-й сессии Всемирного форума по урбанизму (WUF13). Technical support by CREDO Group +994 50 266 65 85 info@credo.az www.credo.az You Might Also Like 5 июня, 2026 Энергетическая неделя Baku Expo 2026 — Выполнено на высочайшем уровне! ⚡ Энергетическая неделя Baku Expo 2026 — Выполнено на высочайшем уровне! Компания Credo Group E.T.S.… Read More 8 октября, 2025 В Габале состоялся 12-й Саммит Совета глав государств Организации тюркских государств В Габале состоялся 12-й Саммит Совета глав государств Организации тюркских государств Technical… Read More
8 октября, 2025 В Габале состоялся 12-й Саммит Совета глав государств Организации тюркских государств В Габале состоялся 12-й Саммит Совета глав государств Организации тюркских государств Technical… Read More