May 23, 2026 WUF13 bağlanış mərasimi Dünya Şəhər Forumunun (WUF13) 13-cü Sessiyasının bağlanış mərasimi keçirilib. Technical support by… Read More
May 20, 2026 Ümumdünya Şəhərsalma Forumunun 13-cü Sessiyasının (WUF13) açılış mərasimi Rəsmi Açılış Mərasimi, Liderlərin Bəyanatları, Mətbuat Konfransı və Urban Expo Debütü WUF13-ün… Read More
May 18, 2026 WUF13-də iştirak edən dövlət başçılarının və nümayəndə heyətlərinin şərəfinə rəsmi ziyafət. Mayın 18-də Bakıda, Gülüstan sarayında Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin və… Read More
May 14, 2026 “Xaribulbul” IX International Music Festival in Shusha Heydər Əliyev Fondu və Mədəniyyət Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə keçirilən “Xaribülbül”… Read More

23 мая, 2026 Церемония закрытия WUF13 Состоялась церемония закрытия 13-й сессии Всемирного форума по урбанизму (WUF13). Technical support… Read More
20 мая, 2026 Церемония открытия 13-й сессии Всемирного форума городов ООН (WUF13) в Баку Официальная церемония открытия, заявления лидеров, пресс-конференция и дебют Urban Expo знаменуют… Read More
18 мая, 2026 Официальный прием в честь глав государств и делегаций, принимающих участие в WUF13 18 мая в Баку, во дворце «Гюлистан», от имени Президента Азербайджанской Республики Ильхама Алиева и… Read More
14 мая, 2026 IX Международный музыкальный фестиваль «Харибульбуль» в Шуше IX Международный музыкальный фестиваль «Харибульбуль», организованный Фондом Гейдара Алиева и… Read More