Sumqayıt Sənaye Parkında karton və qutu qablaşdırma istehsalı müəssisəsinin açılışı olub. February 11, 2026 Sumqayıt Sənaye Parkında karton və qutu qablaşdırma istehsalı müəssisəsinin açılışı olub. • info@credo.az • www.credo.az #led #ledscreen #event #openingceremony #presentation https://credo.az/wp-content/uploads/2026/02/cardboard.mp4 You Might Also Like January 27, 2026 Sumqayıt Sənaye Parkında güzgü lövhələri istehsalı zavodunun açılışı Sensor ekranımız Sumqayıt Sənaye Parkında güzgü lövhələri istehsalı zavodunun açılışında. •… Read More September 28, 2024 28.09.2024 – IBA Çempionlar Gecəsi Bakı 28.09.2024 – IBA Çempionlar Gecəsi Bakı CREDO Group tərəfindən texniki dəstək… Read More
September 28, 2024 28.09.2024 – IBA Çempionlar Gecəsi Bakı 28.09.2024 – IBA Çempionlar Gecəsi Bakı CREDO Group tərəfindən texniki dəstək… Read More

В индустриальном парке Сумгайит открыт завод по производству картонной и коробочной упаковки. 11 февраля, 2026 В индустриальном парке Сумгайит открыт завод по производству картонной и коробочной упаковки. • info@credo.az • www.credo.az #led #ledscreen #event #openingceremony #presentation https://credo.az/wp-content/uploads/2026/02/cardboard.mp4 You Might Also Like 19 июля, 2025 ✅3-ий шушинский Глобал Медиа Форум. ✅3-ий шушинский Глобал Медиа Форум. Technical support by CREDO Group ☎️ +994 50 266 65 85 📧… Read More 27 августа, 2024 От имени Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь Президента России Владимира Путина От имени Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь Президента России Владимира Путина… Read More
19 июля, 2025 ✅3-ий шушинский Глобал Медиа Форум. ✅3-ий шушинский Глобал Медиа Форум. Technical support by CREDO Group ☎️ +994 50 266 65 85 📧… Read More
27 августа, 2024 От имени Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь Президента России Владимира Путина От имени Ильхама Алиева был дан государственный прием в честь Президента России Владимира Путина… Read More