01–16 Noyabr 2025 – Bakı İncəsənət Festivalı
Bakı İncəsənət Festivalına uğurlu töhfəmizi elan etməkdən qürur duyuruq. Komandamız həm tamaşaçılar, həm də ifaçılar üçün unudulmaz bir təcrübə təmin etmək üçün tam texniki dəstək göstərdi.
Hazırlıq mərhələsindən son pərdə görüşünə qədər mütəxəssislərimiz aşağıdakılar da daxil olmaqla ən qabaqcıl həllər təqdim etdilər:
Səhnə dizaynını və tamaşa axınını optimallaşdırmaq üçün teatr məkanlarının 3D skan edilməsi və modelləşdirilməsi
Büllur kimi təmiz səs və həqiqətən cəlbedici atmosfer təqdim edən L-Acoustics ilə işləyən immersiv səs sistemləri
Dinamik vizual effektlər yaratmaq və səhnədəki hər anı vurğulamaq üçün @robelighting və @clay.paky qurğularını özündə birləşdirən qabaqcıl işıqlandırma həlləri, @ma_lighting_international işıqlandırma konsolları ilə yanaşı
BIAF 2025-in enerjisini və yaradıcılığını əks etdirən foto qalereyamız vasitəsilə tədbirin əsas məqamlarını araşdırın.

01–16 ноября 2025 г. — Бакинский фестиваль искусств
Мы с гордостью сообщаем о нашем успешном участии в Бакинском фестивале искусств, где наша команда обеспечила полную техническую поддержку, чтобы подарить незабываемые впечатления зрителям и исполнителям. От подготовительного этапа до финального спектакля наши специалисты предложили передовые решения, включая:
3D-сканирование и моделирование театральных площадок для оптимизации дизайна сцены и организации представления;
Системы иммерсивного звука на базе L-Acoustics, обеспечивающие кристально чистый звук и по-настоящему захватывающую атмосферу;
Передовые световые решения, включающие приборы @robelighting и @clay.paky, а также световые пульты @ma_lighting_international, для создания динамичных визуальных эффектов и подчёркивания каждого момента на сцене;
Ознакомьтесь с самыми яркими моментами мероприятия в нашей фотогалерее, отражающей энергетику и креативность BIAF 2025.